Summer camp

            З метою заохочення учнів до вивчення іноземних мов та удосконалення компетенції учнів у навчальних закладах України були організовані літні мовні табори. Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 155 не залишилася осторонь. На базі закладу були створені мовні групи Magic Camp”.

            Мета роботи мовних груп — створити відповідне мовне середовище та допомогти подолати учням мовний бар’єр, для цього були заплановані та проведені  заходи розважального та розвивального характеру: квести, ігри, майстер-класи, презентації, пісні, танці та екскурсії.

            З 30 травня по 16 червня 2016 року на базі школи працював табір відпочинку «Веселка», а в його складі були сформовані мовні групи.

           До роботи з дітьми були залучені вчителі іноземних мов: Мовчан М.О., Лазько Т.М., Крутько В.К., Устименко М.О., Демидко Т.В., Зуйкова К.О., Стеценко Т.І., Мартинюк Т.П., Вдовенко А.Г., Літвінова О.В. та волонтери: Григоренко А.А., студентка  ІІІ курсу українського мовно-літературного факультету імені Г.Ф.Квітки-Основ’яненка  ХНПУ імені Г.С.Сково-роди та Натча Понгторнві-ван, студентка ІІ курсу Університе-ту ім.Чулалонгкорна, інженерного факультету, міжнародна молодіжна освітня організація «AIESEC».

Куратором мовних груп була Літвінова О.В.