Кафедра іноземних мов

Ласкаво просимо на сайт кафедри іноземних мов ХСШ № 155 з поглибленим вивченням англійської мови!

Кредо педагогічного колективу кафедри:

«Від творчого учителя — до творчого учня!»

Викладання англійської мови в ХСШ № 155 ведеться з 1-го по 11-й класи та з 5-го по 11-й клас викладається німецька мова як друга іноземна.
Учні старших класів мають до п’яти годин англійської мови та три години німецької мови в тиждень.
Крім основних занять в учбовий план входять різноманітні країнознавчі курси з англійської мови, такі як культура Великобританії та США, англійська література, країнознавство, факультативні курси з ділового спілкування та технічний переклад у 10-11 класах.

Школа співпрацює з Міжнародною організацією AIESE — Молодіжний рух лідерів. Представники молоді різних країн проводять заняття англійською мовою, учні спілкуються і розвивають мовленеві навики, збагачують знання з англійської мови.

Метою даної ініціативи є встановлення живих, довгострокових зв’язків з молоддю різних країн і стимулювання школи, їх викладачів і учнів вступати в контакт і співпрацювати один з одним.

photo_2017-02-27_22-41-18

В школі працює 10 вчителів іноземних мов . З них:

— вчителі „вищої кваліфікаційної категорії” – 1 (Мовчан М.О.)
— вчителі „першої кваліфікаційної категорії” – 3 (Лазько Т.М., Крутько В.К., Устименко М.О.)
— вчителі „другої кваліфікаційної категорії” – 3 (Стеценко Т.І., Демидко Т.В., Літвінова О.В)

— спеціалісти – 3 (Вдовенко А.Г, Мартинюк Т.П., Свінаренко Д.І.)

Основною роботою кафедри іноземних мов є:

  • Забезпечення комунікативно-орієнтованого навчання іноземних мов та розвиток комунікативної та соціальної компетенції учнів.
  • Використання автентичних матеріалів, новітніх технологій і електронних компонентів (CD-ROM, Multi-ROM, IWB, Active Teach).
  • Використання інтерактивної дошки допомагає досягти максимум ефективності в навчанні.

Наша робота спрямована на те, щоб кожен учень міг оволодіти мовними навичками, поповнити знання у сферах, які цікаві йому і розкривають йому нові горизонти пізнання.

Щоб наша школа стала острівцем людяності і гуманізму, творчості і постійного пошуку , щоб її випускники на все життя засвоїли: якщо хочеш стати щасливим, то слідкуй золотому правилу : розум у голові, щирість у серці, здоров’я у тілі.